Odkazy na nový stravovací systém

Vážení rodičia, platby za ubytovanie a stravu v školskom internáte uhrádzajte na číslo účtu IBAN: SK51 8180 0000 0070 0048 4895 spolu s variabilným symbolom za stravu a ubytovanie, ktorý bol Vašmu dieťaťu pridelený.

Vo štvrtok 17.10.2019  -  sa uskutoční ďalšie  stretnutie záujemcov o prezentáciu našej školy na základných školách o 13:15  na L33.(kto nemohol prísť 16.10.) Posledný náhradný termín je 23.10.2019 o 13:15.

Našli sa hodinky, modrá a sivozelená mikina, sú v kabinete LJ+ZE, hľadá sa sivá mikina (biely box s čiernym nápisom)


24.9.2019 na Majstrovstvách Slovenska World Robot Olympiad v Košiciach obsadil náš tím E-FoRce (Timotej Hliva a Pavol Tomčík z III.C a Matrin Polčic z II.C) úžasné druhé miesto. V kategórii SENIOR im unikol postup na Majstrovstvá sveta len o vlások. Gratulujeme  a ďakujeme za vzornú reprezentáciu.

Z okresného kola v cezpoľnom behu žiakov zákadných a stredných škôl v Liptovskom Mikuláši prinieslo naše družstvo v zložení Marek Žiška, Dušan Haluška a Ján Michal Mores bronzovú medailu. Blahoželáme a ďakujeme za vzornú repretzentáciu školy.

V regionálnom kole  Župnej kalokaghatie získalo družstvo našej školy (Sára Ševčíková a Patrícia Fajtová z II.B ; Luka Hladký, Denis Joób a Samuel Kováč zo IV.C) zlatú medailu a celkovo pekné 5. miesto. Blahoželáme  a ďakujem za vzornú reprezentáciu školy.

Pozrite si ponuku krúžkov na tento školský rok tu.

Správa z konferencie eTwinning tu.

 

ZÁMER a PODMIENKY priameho nájmu majetku Žilinského samosprávneho kraja č. 01/2019/SOŠE


Elektru bol udelený Certifikát kvality za medzinárodný projekt TREES FOR EUROPE, kedy v daždi IV.B s Ing.Kiráľovou a Ing.Gabauerom zasadili jabloň v areáli školy

Blahoželáme Tomášovi Šimákovi z II. E k bronzovej medaile na Majstrovstvách Slovenska v kulturistike!  • Straty a nálezy:Našli sa slúchadlá, slnečné okuliare, tenisky, usb... info kabinet LJ+ZE 
____________________________________________________
        Zoznam našich mediálnych prezentácií:  Smile  

 

  • Pozrite si reportáž TV Markíza z našej školy od 46:23 min.
  • Pozrite si reportáž RTVS o našej škole - hracie kútiky bez mobilov  - od 9:13 minúty.
 


generálny partner

www.eltek.com

partner

www.deltech.sk


partner

www.teslalh.sk


partner

www.hako.sk


partner

www.wegalh.sk

Dnes je:
Meniny má: Hedviga

Blahoželáme!


ŽILINSKÝ
samosprávny kraj

zriaďovateľ

Študentský preukaz ISIC/EURO26
Učiteľský preukaz ITIC